Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Główna ulica

3 posters

Go down

Główna ulica Empty Główna ulica

Pisanie by Sento Pon Lip 01, 2013 3:52 pm

Ulica ta nie różni się od innych uliczek i alejek oprócz tego że jest ona główna i prowadzi do wszystkich lokacji znajdujących się w mieście. Podłoże stanowią kamienne płyty popękane w niektórych miejscach. Jedna trzecia ulicy to woda, sprowadzona przez burze. Jest ona tutaj głównie przez zniszczoną kanalizację i niezbudowane odpływy wody, jednak sprytne osobniki powinny przedostać się przez liczne kałuże.
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4105
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Nile Pon Lip 01, 2013 4:23 pm

Idąc nie zwracał uwagi na nic dokoła. Głowe miał opuszczoną, a ręce w kieszeniach. Za cholerę nie wiedział, co robić. Nudził się. Koszmarnie się nudził. Mijał kolkoro osób i miał wielką ochotę zrobić użytek ze swoich rękawic, a dokładniej z ostrzy, które może na nich wytworzyć. Ale powstrzymywał się. Był dzień. A Nile wolał szukać ofiar po nocach. Wtedy są bardziej przerażeni. Kurwa, nie myśl o tym - mówił do siebie. Im dłużej te myśli były w jego głowie, tym mniej nad sobą panował. Zerknął na idącego obok jego prawej nogi Oriona. Pies szedł z wywalonym jęzorem i merdał ogonem oglądając się wokoło. Skąd w nim tyle zadowolenia?
Nagle Nile na kogoś wpadł. Zdeżenie nie wpłynęło na niego zbytnio, jednak ta druga osoba upadła na ziemię.
- Patrz, do cholery, jak łazisz - wysyczał. KOlor jego oka zaczął stawać się ciemniejszy, a po chwili był już czarny. Spojrzał na osobę, na ktorą wpadł. Oko szybko zmieniło kolor na zielony. - No proszę, proszę, kogo my tu mamy - powiedział na widok białowłosej dziewczyny.
Nile
Nile

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3975
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Shana Akari Pon Lip 01, 2013 5:04 pm

Chodziła ulicą ze spuszczoną głową. Cholera co ja mam zrobić? Zostać czy wyjechać? Dlaczego to musi być takie trudne? - myślała. Szła tak jeszcze przez dobrych parę minut. W końcu podjęła decyzję. Wyjęła z kieszeni białego smartfona i wybrała numer Kazuyi. Przyłożyła słuchawkę do ucha i czekała aż odbierze. Był sygnał, lecz po chwili włączyła się jego poczta. Spróbowała jeszcze raz, ale odniosła taki sam skutek. Postanowiła, że nagra mu się na pocztę.
- Cześć Kazuya, to ja. Zostawiam ci wiadomość bo widzę, że jesteś zajęty. Postanowiłam, że... Jednak nigdzie nie jadę. Zostaję. Oddzwoń jak najszybciej. Musimy porozmawiać. - po chwili z kimś się zderzyła tak mocno, że upadła na ziemię. Jego ton był bardzo ostry, więc postanowiła zobaczyć kim jest tajemniczy chłopak. - Sam uważaj... - powiedziała i podniosła wzrok i ujrzała chłopaka w czerwonym kapturze z którego wystawała grzywka jego różowych włosów. Kogoś jej przypominał, ale nie wiedziała kogo. Podniosła się i otrzepała. Wcale nie zamierzała przepraszać. Normalnie, by tak zrobiła, ale ten gość był dla niej stanowczo za bardzo grubiański.
- Czy my się znamy? -zapytała na jego ostatnią wypowiedź.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Nile Pią Lip 05, 2013 2:59 pm

Patrzył jak dziewczyna niezdarnie się podnosi. Zapewne każdy innych chłopak podałby jej rękę, by pomóc, ale nie Nile. Ta, jeszcze tego brakuje by kogoś dotykał, a tym bardziej pomagał. Nie, to nie w jego stylu. Jej pytanie nawet go nie zdziwiło. Był powód, że dziewczyna go nie pamiętała. Ale on pamiętał, to się liczyło.
- Shana Akari... - powiedział, ale bardziej do siebie niż do niej. - Uczennica Harusen na drugim roku. Mag powietrza - mówił i uśmiechnął się wrednie. Orion podszedł do dziewczyny i ostrożnie ją powąchał. Zawarczał i cofnął się o krok. - Dobry piesek, wie, kto jest jego wrogiem. - Nile ukucnął i pogłaskał Oriona. Szybko wstał i spojrzał gniewnie na Shanę.
Nile
Nile

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3975
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Shana Akari Sob Lip 06, 2013 8:24 pm

Kiedy usłyszała informacje na jej temat otworzyła szerzej oczy, a jej serce zabiło mocniej i szybciej.
- Skąd tyle o mnie wiesz? Gadaj! - wykrzyknęła i spojrzała wprost na niego. Kojarzyła go, ale nie mogła sobie przypomnieć. Usiłowała wychwycić jakieś fragmenty, ale na próżno. Gdy jego pies zawarczał na nią zrobiła krok w tył. Kiedy spojrzał na nią gniewnym wzrokiem zaczęła coś sobie przypominać.
- Chwila... Ty jesteś... - przygryzła wargę i szybko zaczęła biec w przeciwną stronę najszybciej jak mogła ściskając swój telefon w dłoni.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Nile Nie Lip 07, 2013 9:49 am

Złość dziewczyny go zadowalała. Prawe oko nabrało intensywniejszy kolor zieleni. Po jej minie domyślił się, ża zaczęła go sobie przypominać. Najwyraźniej eliksir kasujący pamięć, który jej podali tamtego dnia, nie działa tak jak powinien. No trudno. Przynajmniej Nile będzie miał teraz dobrą zabawę. Gdy zaczęła uciekać zaśmiał się.
- Myślisz, że mi uciekniesz? - zawołał za nią. Odczekał kilka sekund i ruszył za nią. Biegła szybko, ale Nile był szybszy. Jednka nie dogonił jej od razu. Pozwolił, by miała nadzieję, że ma szanse uciec. Był zaledwie trzy metry za nią. Orion biegł bliżej niej poszczekując i warcząc. - No dobra, koniec tego ościgu - powiedział do siebie Nile i przyspieszył. Dogonił ją w minutę, złapał za ramię i momentalnie zatrzymał. Następnie stanął przed nią i chwycił za kołnierzyk lekko ciągnąc w górę. Bliskość sprawiła, że odezwał się w nim instynkt. Ale wysilił swoją siłę woli i powstrzymał się przed zadaniem ran dziewczynie. Spokojnie, wkrótce będę mógł to zrobić, jednak nie teraz - myślał. - No, to skoro już sobie mnie przypomniałaś, pójdziesz teraz ze mną. - powiedział do Shany stanowczo.
Nile
Nile

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3975
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Shana Akari Nie Lip 07, 2013 10:17 am

Kiedy poczuła szarpnięcie zaczęła się wyrywać.
- Puszczaj mnie! Puszczaj! - krzyczała i wymachiwała rękami i nogami. Okładała go pięściami, ale ten zablokował jej ciosy.
- Nigdzie z tobą nie pójdę! Słyszysz?! Zostaw mnie w spokoju! - machnęła rękami i powietrze odepchnęło chłopaka i jego psa parę metrów od niej. Upadła na ziemię i szybko się podniosła i znowu próbowała skontaktować się z Kazuyą.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Nile Nie Lip 07, 2013 1:24 pm

To, że użyła magii w obronie tylko go prowokowało. Uwielbia, gdy ofiara stawia opór. - Orion - zwrócił się do psa. - bierz ją - rozkazał. Zwierzak od razu ruszył na Shanę. Gdy znalazł się przy niej złapał zębami za rękaw i zaczął ją ciągnąć. W tym czasie Nile powoli szedł w ich stronę. - Jak już mówiłem, nie uciekniesz - powiedział stając przy Shanie. Dziewczyna szarpała się w psem, ale mimo, że Orion to mały pies to siły mu nie brakuje. Nile złapał Shanę za włosy i przyciągnął do siebie. Orion od razu puścił jej rękaw. - Czy tego chcesz, czy nie, pójdziesz teraz ze mną - powiedział gniewnie. Nagle z jego prawej rękawicy wyrosły dwa metalowe ostrza. Przystawił je dziewczynie do policzka. - Jeśli nadal będziesz stawiała opór to ta buźka przestanie być taka ładna - ostrzegł. - Jedna próba ucieczki z twoi bliscy z wyspy również ucierpią. To jak? Będziesz grzeczną dziewczynką?
Nile
Nile

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3975
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Shana Akari Nie Lip 07, 2013 3:39 pm

Gdy pies chwycił jej rękaw upuściła telefon na ziemię, a kiedy chłopak złapał ją za włosy krzyknęła.
- Puść mnie! Czego ode mnie chcesz?! Czego wy wszyscy ode mnie chcecie?! - wykrzyknęła. Gdy zagroził, że zrobi coś jej przyjaciołom plunęła mu w twarz.
- Spróbuj ich tylko tknąć a pożałujesz! Nie mam zamiaru się ciebie słuchać! Nie boję się ani ciebie, ani tych twoich nienormalnych kolegów! Macie zostawić moich przyjaciół w spokoju!
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Nile Nie Lip 07, 2013 4:14 pm

- Czego chcemy? Wkrótce się przekonasz - odparł. Gdy nagle splunęła mu w twarz wściekł się. Prawe oko natychmiastowo zmieniło kolor na czarny. Przetarł twarz. - Ty suko... - wyszeptał. Nagle szybko przejechał ostrzami po jej policzku. Od razu z ran wypłynęła karmazynowa jucha. - Koniec tej zabawy - dodał i mocno uderzył Shanę w kark. Dziewczyna straciła przytomność i upadła na ziemię. Wtedy zdał sobie sprawę, że będzie musiał ją nieść. Zaklął pod nosem. Westchnął i wziął ją na ręce. Zaczął iść. - Bardzo fajni ludzie zamieszkują to miasto. Mają centralnie w dupie los innych - zaśmiał się.

z/t z Shaną
Nile
Nile

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3975
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Główna ulica Empty Re: Główna ulica

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach