Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wzór Karty Postaci

2 posters

Go down

Wzór Karty Postaci Empty Wzór Karty Postaci

Pisanie by Suzuno Pią Kwi 05, 2013 3:59 pm

W karcie postaci powinny znaleźć się poniżej wymienione punkty: 
1. Imię*
2. Nazwisko*
3. Płeć*
4. Wiek*
5. Orientacja* (hetero/homo/bi)
6. Narodowość*
7. Rodzina (jeśli ktoś z rodziny np brat/siostra uczęszcza do Harusen jest to niezbędna informacja)
8. Pupil
9. Domena magii*
10. Wygląd*
11. Charakter*
12. Historia*
13. Ciekawostki 


Punkty z "*" są konieczne do wypełnienia. 


Ostatnio zmieniony przez Suzuno Shirou dnia Wto Kwi 16, 2013 8:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Suzuno
Suzuno

Liczba postów : 84
PUNKTY Usera : 4183
Join date : 05/04/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Wzór Karty Postaci Empty Re: Wzór Karty Postaci

Pisanie by Admin Pon Kwi 08, 2013 2:45 pm

Ważne sprawy dotyczące KP:
Po pierwsze KP nie może składać się z kilku prostych zdań. Tyczy się to, oczywiście, tylko wyglądu, charakteru i historii. Proszę Was by były one rozwinięte. Chyba nie tylko ja uważam, że przyjemniej się czyta te karty, które nie mają np. w wyglądzie tylko "Mam takie włosy i oczy. Ubieram się zazwyczaj w takim stylu.", a w charakterze "Jestem taka/taki i taka/taki. Nie lubię tego i tego.". Wymagam, by w wyglądzie znalazło się przynajmniej 7 zdań, w charakterze 6, a w historii minimum 10. Rozumiem, że czasem rozpisanie się może sprawić kłopot. Nie każdy przecież musi mieć niesamowitą wyobraźnie tak jak, nie chwaląc się, ja :3
Po drugie: Błagam! pilnujcie ortografii! Przecież chodzicie w szkole na lekcje języka Polskiego. Może niektórzy mają problemy z ortografią, rozumiem, ale pisząc post przecież słowa, w których jest błąd zostają podkreślone czerwoną falą! Raczej trudno to przegapić.
Cóż na razie to tyle. Nie chcę byście myśleli, że robienie KP to istne piekło do przeżycia. Ja również jestem zalogowana na różnych forach i wiem jak to jest.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 4065
Join date : 04/04/2013

https://szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach