Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zadania GM i Adminów

Go down

Zadania GM i Adminów Empty Zadania GM i Adminów

Pisanie by Suzuno Wto Maj 14, 2013 3:21 pm

Ostatnio przeprowadziłem rozmowę z innym adminem w kwestii akceptowania Kp. Spytałem, dlaczego nie zaakceptowała Kp i uzyskałem odpowiedź, że przecież Adminka napisała, iż ja mam to robić. Tak więc chciałem oznajmić, że to zadanie nie tylko moje, ale wszystkich adminów. Więc aby nie było więcej nieporozumień napiszę, czym zajmują się dwie wymienione w temacie grupy.

1. Admini:
a) akceptują Karty Postaci,
b) pilnują przestrzegania regulaminu,
c) odpowiadają na pytania użytkowników,
d) mogą moderować forum np.: dodawać główne tematy, jednak jeśli zmiana, którą chcą wprowadzić jest większa, np.: zmiana stylu forum, lub bannera, muszą spytać głównego Admina,

2. Game Master:
a) jeśli użytkownik sobie zażyczy, by prowadzić jego fabułę to GM musi to zrobić,
b) GM, tak jak Admini, pilnuje przestrzegania regulaminu,
c) jeżeli GM prowadzi czyjąś fabułę i wie, że przez dłuższy czas nie będzie mógł się logować to musi powiadomić o tym owego użytkownika, lub poinformować o tym inną osobę, która również jest GM i jeśli osoba zgodzi się kontynuować za nią fabułę, opowiedzieć o swoich planach dotyczących przebiegu akcji.
Suzuno
Suzuno

Liczba postów : 84
PUNKTY Usera : 4183
Join date : 05/04/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Zadania GM i Adminów Empty Re: Zadania GM i Adminów

Pisanie by Suzuno Pią Maj 17, 2013 8:40 am

Tak, by nikt nie miał wątpliwości, napiszę Wam jeszcze listę użytkowników, którzy są GM i adminami. Lista ta będzie zawsze bieżąca, więc jeśli coś ulegnie zmianie, to zostanie ona jak najszybciej zmieniona. Puki co listy te są... no powiedzmy sobie szczerze, że identyczne xP

Admini: 

Suzuno
Shana
Anter
Sento

Game Master: 

Shana
Suzuno
Zakuro Hana
Suzuno
Suzuno

Liczba postów : 84
PUNKTY Usera : 4183
Join date : 05/04/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach