Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

O czym jest to forum?

2 posters

Go down

O czym jest to forum? Empty O czym jest to forum?

Pisanie by Admin Pon Kwi 08, 2013 2:53 pm

Drodzy Forumowicze.
Ci, którzy mnie znają, wiedzą to co muszą o fabule. A ten dział jest dla tych, którzy nie wiedzą. W najbliższym czasie (w przeciągu paru dni) napiszę Wam, o czym jest to forum. Przyznam się, że najpierw chcę napisać sobie to na kartce by nie ominąć niczego ważnego. Więc już wkrótce dowiecie się wszystkiego Smile
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 4067
Join date : 04/04/2013

https://szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

O czym jest to forum? Empty Re: O czym jest to forum?

Pisanie by Suzuno Pią Kwi 19, 2013 2:50 pm

Zostałem poproszony o to, by napisać Wam o Forum,, zamiast Adminki. Więc tak... piszę to na bieżąco, nie plonowałem sobie wcześniej, co napiszę, więc jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania w tym poście - piszcie do nas.

Zacznijmy od miejsca. Jak pewnie zauważyliście istnieje temat „Wyspa”, a pod bannerem słowo „Harusen”. Otóż owy Harusen to szkoła. A dokładniej szkoła, w której uczniowie uczą się teorii i praktyki dotyczącej mocy, którą dany uczeń posiada. Moce mogą być różne, np. żywiołowe typu ogień, czy wiatr, cielesne jak szybkość, lub psychiczne, gdzie przykładem może być telekineza.
Harusen znajduje się na Wyspie. Znajduje się ona w okolicach Hiszpanii. Jednak jest dość daleko od kontynentu. Uczniowie dostają się na nią specjalną łodzią. Jednak, nikt z zewnątrz, nikt kto nie należy do Harusen nie dotrze na Wyspę. Jest ona po prostu niewidzialna dla zwykłych ludzi.

O miejscu to tyle. Co by jeszcze… W Harusen są cztery roczniki. Nie musicie pisać w KP na jakim roku jesteście. To uwzględnia wiek. Wasze postacie mogą oczywiście być również nauczycielami. Byłoby to nawet mile widziane bo w przeciwnym razie Adminka będzie robiła za nauczycieli.
15lat – I rocznik
16lat – II rocznik
17lat – III rocznik
18lat – IV rocznik


No dobra nie wiem, co jeszcze mógłbym napisać… Więc tu kończę. Ale pamiętajcie, że jeśli macie pytania – piszcie.
Suzuno
Suzuno

Liczba postów : 84
PUNKTY Usera : 4185
Join date : 05/04/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

O czym jest to forum? Empty Re: O czym jest to forum?

Pisanie by Admin Pią Kwi 19, 2013 2:56 pm

Wyspa znajduje się mniej więcej w tym oto miejscu:

[img]O czym jest to forum? Wyspa110[/img]
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 4067
Join date : 04/04/2013

https://szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

O czym jest to forum? Empty Re: O czym jest to forum?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach