Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ten niedoszły Hrabia...

3 posters

Go down

Ten niedoszły Hrabia... Empty Ten niedoszły Hrabia...

Pisanie by Aamon Sob Cze 08, 2013 11:36 am

Imię: Aamon

Przezwisko: Markiz

Nazwisko: Kazan

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Orientacja: Homoseksualista

Narodowość: Australia

Rodzina: Shinji [jakby brat]

Domena magii:

-Telekineza

Wygląd: Ma bardzo bladą skórę i  jest dość  wysoki [167]. Ma krótkie blond włosy, jednak ma kilka dłuższych kosmyków. Ma fioletowe oczy na które spada grzywka, którą najczęściej spina różnymi spinkami. Ma 5 kolczyków w lewym uchu i 4 w prawym. Lubuje w różnych ciuchach [od jasnych po ciemne]. Przeważnie jednak nosi ciemne marynarki i koszule, oraz krawaty w modnych, pastelowych i ciemniejszych kolorach. Czasami nosi różne kolorowe, luźne koszulki i swetry z najróżniejszego rodzaju. Co do  spodni lubi nosić  wąskie i ciemne  rurki. Bardzo lubi zakładać różne rękawiczki. Jego ulubionym rodzajem  obuwia są rożnego koloru glany, trampki i martensy. Zawsze nosi ze sobą  słuchawki  i wiele różnych, często nieprzydatnych rzeczy.

Charakter: Nie zważa uwagi na swoje czyny, jednak powtarza że uczy się na własnych błędach. Jest bardzo mało osób do których zwraca się z szacunkiem. Łatwo zauważyć że mówi: prosto, zwięźle i na temat, przy czym bardzo często używa licznych skrótów. Zawsze uśmiechnięty, zawsze stara się być w dobrym humorze. Jest dosyć miły. Kieruje się zasadą którą wymyślił jego [prawdziwy] brat brzmi ona: ,,Jak ktoś jest dla mnie miły to ja tez jestem, ale jak ktoś nie jest miły to ja robię się 2 razy gorszy''. Wiecznie promieniały i gotowy do zabawy choć czasem może trochę po syczeć i plunąć jadem. Nienawidzi jak ktoś kłamie, lub nie chce od razu czegoś powiedzieć, wtedy jest możliwość że się wkurzy. Swoimi wypowiedziami potrafi pogodzić wrogie sobie osoby, jak i również jeszcze bardziej je pokłócić.

Historia: Pochodzi z bardzo arystokratycznej rodziny. Jego ojciec jest królem na rodzinnej wyspie [stąd ksywa MARKIZ]. Kiedy miał zaledwie 4 latka na jego wyspę napadli wrogowie. Zabili  matkę chłopca, oraz jego rodzeństwo, losy ojca nie są znane. Chłopca zaś wywieźli do jakiegoś miasta,a dokładniej trafił do laboratorium. Był tam bity  i  torturowany, o czym świadczą blizny na jego klatce piersiowej i plecach. Rok potem do jego izolatki trafił  Shinji - syn sprzymierzeńców jego wyspy. W wieku 13 lat u obu chłopców pojawiły się moce nadprzyrodzone. Chcąc to wykorzystać razem wywołali pożar. Plan ich udał się i obaj uciekli. Przez następne 3 lata mieszkali u pewnej staruszki która się nimi zaopiekowała. Jednak jako że oboje nie byli 'zwykłymi ludźmi' spowodowali że umarła jeszcze przed urodzinami Amona. Jakiś czas później Shinji dowiedział się że jest miejsce gdzie można nauczyć się kontrolować to co Bóg im darował. Udało im się załatwić przewóz u mężczyzny, który prawdopodobnie był taki jak oni. Takim oto sposobem znaleźli się na tej wyspie.

Ciekawostki:
-Nienawidzi zieleni, ale za to kocha fiolet i błękit.
-Na wewnętrznej części biodra ma napisany wiersz po języku ich wioski.
-Pożar wywołali dzięki eksplozji wywołanej przez Amona.
-Jest uczulony na sierść.
-Uwielbia srebro, złota nie toleruje.
-Bardzo lubi rybki akwariowe.



Mam problemy w łączeniu zdań, ale myślę że wszystko jest ok : D


Ostatnio zmieniony przez Aamon dnia Sro Cze 12, 2013 4:37 pm, w całości zmieniany 4 razy
Aamon
Aamon

Liczba postów : 30
PUNKTY Usera : 4027
Join date : 07/06/2013
Age : 28
Skąd : Nieważne.

http://thisisnothend.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Ten niedoszły Hrabia... Empty Re: Ten niedoszły Hrabia...

Pisanie by Shana Akari Sob Cze 08, 2013 12:24 pm

Dobra, a więc wszystko jest bardzo ciekawie napisane, jednakże nie możesz mieć aż trzech domen magii. Dopuszczalna jest tylko jedna. Zmień to.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4225
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Ten niedoszły Hrabia... Empty Re: Ten niedoszły Hrabia...

Pisanie by Hannah Sob Cze 08, 2013 12:30 pm

Zmienione, a więc karta
ZAAKCEPTOWANA
Hannah
Hannah

Liczba postów : 73
PUNKTY Usera : 4075
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

Ten niedoszły Hrabia... Empty Re: Ten niedoszły Hrabia...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach