Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ciemne alejki

Go down

Ciemne alejki Empty Ciemne alejki

Pisanie by Sento Sro Cze 19, 2013 6:01 pm

Skręć w lewo, w prawo i już nie wiesz gdzie dokładnie jesteś. Chyba, że należysz do ludzi, dla których te rejony to ich świat. Podejrzane, nieliczne stragany, obskurne i ciche zaułki. Podziwiaj widok restauracji od drugiej strony budynku i nie daj się przestraszyć przez bezdomne koty. Samotne szwendanie się po tych rejonach miasta nie jest dobrym pomysłem, ponieważ znajduje się tu dużo podejrzanych osób które zapewne miały niezbyt kolorową przeszłość. Równie wielkim zagrożeniem dla zwiedzających są porozwalane płyty kamienne które w każdym momencie mogą się zawalić. Wszystkie te ulice tworzą skomplikowany labirynt, przez który trudno w kilka chwil przebrnąć, można chyba tylko z mapą. Nawet dokładniej nie wiadomo do czego to wszystko prowadzi, ale od razy wiadomo że to nie jest bezpieczne miejsce. Nikt normalny na przykład nie chciał by zostać porwany lub też zgwałcony, więc najlepiej się do tego miejsca nie zbliżać.
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4104
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Ciemne alejki Empty Re: Ciemne alejki

Pisanie by Sento Pią Cze 21, 2013 1:41 pm

Moja pierwsza myśl po wyjściu z pokoju: Gdzie jest ten sklep? Dowiedziałem się nie pamiętam skąd że miejsce którego szukam znajduje się w jednej z uliczek, więc od razu skierowałem się w stronę alejek. Klimat tu panujący nie przeszkadzał mi, mogę powiedzieć nawet że mi sprzyjał. Pół godziny później byłem już na miejscu...


[z/t]
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4104
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Ciemne alejki Empty Re: Ciemne alejki

Pisanie by Sento Pią Cze 21, 2013 1:56 pm

Wyszedłem ze sklepu i postanowiłem pójść gdzieś jeszcze. Swój zakup przyczepiłem rzemykiem do swojego skórzanego paska a amunicje schowałem do torby, więc nie musiałem się martwić o to że będę zwracać na siebie uwagę. Teraz jak najszybciej chciałem wyjść z tego labiryntu. Udało mi się więc myślałem o tym gdzie się wybrać. Postawiłem na sklep Monopolowy.

[z/t]
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4104
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Ciemne alejki Empty Re: Ciemne alejki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach