Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.

2 posters

Go down

Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.  Empty Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.

Pisanie by Meiko Sro Cze 19, 2013 10:16 pm

1. Imię: Meiko
2. Nazwisko: Wesly
3. Płeć: Mężczyzna. 
4. Wiek: Siedemnascie.
5. Orientacja: Homoseksualista. 
6. Narodowość: Pochodzi z Ameryki i nadużywa słowa ,,LOL'' i ,,swag''. 
7. Rodzina: Nie ma tutaj rodziny i jej tutaj nie będzie.. Chyba, że jednak tutaj przybędą i będą go wkurzali, chociaż nie lubi jak go wkurzają. 
8. Pupil: Posiada białego kotka, który ma zielone oczy. Może i jest słodki, ale pazurki też potrafi pokazac. Ten kot to taki zwyczajny nie jest ponieważ w pełni księżyca jego małe oczka otacza mgiełka koloru jego oczów. Ma na imię Danny. 
9. Domena magii:  Potrafi uzdrawiac, ale niezbyt mu to wychodzi. Jest raczej słaby i bezbronny. 
10. Wygląd: Meiko posiada różowe włosy, które sięgają mu ramion a jego oczy są takiego samego koloru co włosy. Chłopak ma bladą skórę, która przechodzi nieco w biel a w swietle robi się często szara, dlatego też myslą, że jest duchem. Lubi gdy uważają go za zombie, bo to do niego pasuje.. Rano tak wygląda, ma koguta na głowie a oczy ma czerwone. Gdy chodzi rano zazwyczaj buja się lekko na boki trudno łapiąc oddech, ma tylko lekkie problemy z płucami. Mieszkał z rodziną od dosyc dawna, marzył tylko o wolnosci. Mei nosi ciuchy koloru czarnego, białego i krwistoczerwonego, tylko takie do niego pasują. Nie lubi innych kolorów chociaż swoim kolorem kudłów także nie pogardzi. Ma kolczyka w dolnej wardze, koloru czarnego jest przy samym jej kąciku i tak samo w uchu. Jest on z nim połączony przez łańcuszek tego samego koloru. Uroczo wygląda. Może i wygląda jak uke, ale jest seke.. Na nogach ma glany przez co gdy chodzi podłoga trzeszczy, jakby miała się złamac, co by nie było w jego przypadku dziwne. Cóż, spodnie także nosi tego samego koloru, są cholernie wąskie, ale ukazują jego jędrny, zgrabny tyłek, ale ciekawosc jest tylko taka jaki jest w srodku. Koszulki nosi również koloru co spodnie, ale czasami też białe lub krwistoczerwone. Ogółem chłopaczyna jest zgrabny, nawet bardzo. Lubi prezentowac się też bez żadnej koszulki lub podkoszulka. Jest w stanie założyc nawet na siebie strój pokojówki albo pielęgniarki, też trafia mu się co innego.. Ma sto szescdziesiąt cm wzrostu.. Tylko, a więc jest niziutki. 
11. Charakter: Chłopak od dawna jest samotny a więc mało mówi, czasami na jego wargach powstaje wymuszony przez niektórych usmiech. Często powiada, że nikogo nie znajdzie i, że nikt go nie będzie chciał, chociaż często to prawda. Nie jest szmatą i nie przypierdala się do innych. Miewa czasami zwidy, widzi rzeczy, którzy inni nie widzą. Można uznac go za psychopatę, to chyba przez rzeczy, które przechodził w przeszłosci. Nie lubi gdy ktos cierpi, chociaż potrafi pocieszac i to cholernie dobrze, jednak sam twierdzi, że gdy ktos go pociesza mówi nie prawdę. Gdy mówili, że będzie dobrze, nigdy nie było. Wręcz odwrotnie. Często siedzi sam ponieważ jest zamknięty w sobie, na kolanach trzyma swojego kota, chyba tylko on jest mu wierny. Przyjaciół nie ma.. Chyba, że o nich zapomniał, ponieważ ma sklerozę. Na lewym ramieniu ma dużą bliznę, ledwo co prawda ją uleczył, ale przynajmniej cos.. Po to też przybył do tej szkoły prosto z Ameryki by się douczyc. Może i chłopak jest cichy, lecz w duszy się w nim kotli. Kiedys walczył o cos co nie miało sensu, teraz to zapija, jest alkoholikiem, który nie próbował z tego wyjsc. Nie pali i nie bierze narkotyków, aby tylko ten alkohol. Chociaż nie czuc go od niego, tylko aby jego słodki zapach. Potrafi byc zadziornym i wrednym, ale też seksownym. 
12. Historia: Cóżby można tutaj opisac. Od urodzenia mieszkał z rodziną w Los Angeles, zaczepiali go tam gangsterzy i zachęcali, aby dołączył. Zawsze odmawiał, lecz do pewnego razu tego nie zrobił. Chodził ubrany na fioletowo, ogółem nosił na czole tego koloru bandankę. ,,Ziomkowie'' z gangu wysyłali go do trudnych zadan, ponieważ był najdrobniejszy i najzwinniejszy. Zazwyczaj wysyłany był do kradnięcia narkotyków lub też pieniędzy, fuchy nie dostawał, hajstem szastał tylko szef tej grupki. Nie odrywał się od nich dopiero od pewnego czasu postanowił z tym skończyc. Nie siedział jednak za kratami więc jednak nie wie jak to jest. Ma dużą bliznę w psychicę od pewnego czasu gdy ,,ziomale'' z gangu napadli na jego rodzinę wtedy też ją stracił, ale wie, że jeszcze ma ją gdzies daleko w innym kraju, ale to pewnie tylko kuzyni wraz z kuzynkami. Przybył tutaj, aby się podszkolic w magii. Nikt nie wiedział skąd dokładniej pochodzi, jednak i tak mieszkał tam gdzie mieszkał.. Myslał, że te kompleksy wyleczy alkohol jednak to na nic nie zdatne.. Nie rzuci tego zamiaru nie ma.. 
13. Ciekawostki:
> Jest seksoholikiem...<


Ostatnio zmieniony przez Meiko dnia Czw Cze 20, 2013 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.  Empty Re: Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.

Pisanie by Shana Akari Czw Cze 20, 2013 2:52 pm

A więc kp jest dość długa, jednak niestety ma błędy. 
Po pierwsze: Rzadko stawiasz przecinki, a to przecież bardzo ważna rzecz!
Po drugie: To zdanie " Może przez to, że za dużo palił zza młodu? Gdzie tam nie palił, chociaż go zachęcali do tego starsi koledzy z bloków, ale być może nie" nie ma sensu!
Po trzecie powtarza się ciągle "koloru czarnego"
 
Kp do poprawy!
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4225
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.  Empty Re: Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.

Pisanie by Meiko Czw Cze 20, 2013 4:23 pm

Już poprawione, chyba, że jeszcze cos.
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.  Empty Re: Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.

Pisanie by Shana Akari Czw Cze 20, 2013 4:47 pm

Nie teraz już jest okej Smile Miłej gry!

Zaakceptowano
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4225
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.  Empty Re: Dlatego lecę dziś nad miastem jak ptak, wysoko tak, wolny jak nigdy wcześniej. Zostawiam Wam ziemskie więzienie i strach, niesie mnie wiatr, ale być jedną z gwiazd, nie chcę! - Meiko Wesly.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach