Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa Hatalom

Go down

Grupa Hatalom Empty Grupa Hatalom

Pisanie by Anter Czw Cze 20, 2013 5:42 pm

Zapewne niektórzy zastanawiają się o co chodzi z "Budynek magów Hatalom", grupą "Magowie Hatalom" itp.

Oczywiście wszystko wam wyjaśnię. Jednak chcę mieć przejrzysty umysł, by wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczyć. Tak, więc prawdopodobnie jutro 21.06 [Jeśli nie jutro to na 100% w ten weekend] napiszę Wam co i jak. Very Happy
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4144
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

Grupa Hatalom Empty Re: Grupa Hatalom

Pisanie by Anter Nie Cze 23, 2013 10:33 am

No dobra, jestem winien wam wyjaśnienia co do tej sprawy. Ostrzegam, nie będzie to jakiś super długi post, czy coś. Napiszę to co obmyślałem, i co już się działo w fabule w związku z tym. Jednak, jeśli będziecie mieć jakies pytania to piszcie w tym temacie. No to tak...
Hatalom to grupa magów, którzy nie należą do Harusen, a wręcz przeciwnie - są ich wrogami. Znajdują sie oni na wyspie, mają nawet swój budynek. Jednak ich przebywanie na Wyspie nie lest całkiem "legalne". Zwykle nie afiszują się zbytnio i nie ogłaszają kim są, nie skandynują słowa "Hatalom". Jednak mają swój znak rozpoznawczy. Mianowicie są to czarne płaszcze z białym symbolem, którego krztałk nie jest bliżej określony. 
Do niedawna dyrekcja Harusen nie miała pojęcia o tym, że na Wyspie znajdują się magowie Matalom. Jednak kilkoro uczniów miało już z nimi styczność. Są to Suzuno, Shana i Zakuro (jeśli kogoś pominąłem to sorka). Shana została już kiedyś zaatakowana przez dwóch z Hatalom i była po tym spotkaniu w krytycznym stanie (działo się to daaawno, na początku powstania tego forum). Suzuno spotkał ich już dwa razy: w lesie i dość niedawno na plaży wraz z Zakuro.  
Do grupy Hatalom można dołącząc wedle uznania. Dozwolone jest nawet porzucenie Harusen na rzecz Hatalom (zdrada, czy coś). Zabronione jest tylko tworzenie postaci i uznawanie jej, że jest szefem Hatalom. Za tą postać może tylko i wyłącznie robić wyznaczony Game Master. 
A, powinienem jeszcze wspomnieć, że Hatalom planują zaatakować Harusen. Ale jeszcze nie wiedomo kiedy to nastąpi. 
Dobra, na razie mam tylko tyle do powiedzenia. Ale jak już pisałem: w razie zwątpień, pytań itp. pytajcie śmiało. 
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4144
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach