Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 37.

2 posters

Go down

Pokój 37.                    Empty Pokój 37.

Pisanie by Meiko Pią Cze 21, 2013 4:53 pm

Pokój dużej wielkości, dosyc przestronny w kolorach czerni i bieli. Na przeciw wielkich białych drzwi znajduje się wielkie łóżko na dwie osoby, ma cholernie miękki materac a poszewka kołdry ma kolor czarny, poduszki są równie miękkie jak materacyk. Po obojga stronach łóżka stoją dwie białe nocne szafeczki z czarnymi akcentami. Poduchy na łóżku mają poszewkę tego samego koloru co kołdra. Panele na podłodze są z dębu. Po lewej stronie pokoju znajduje się ogromne okno przez, które przedostają się promienie słoneczne, które padają na dużą białą szafę tuż przy drzwiach łazienki. A to wielkie okno można zasłonic równie wielką czarną zasłoną, wtedy nikt nie zobaczy co się dzieje w pokoju. Podłoga w łazience jest kafelkowana, a kafelki mają kolor biały, zaś kafelki na ścianach mają kolor czarno-biały. Znajduje się w niej wielka wanna i prysznic na dwie osoby. Nieopodal wanny znajduje się biała umywalka a nad nią znajduję się lustro, chociaż nieco pod nią jest mała półeczka, na której są kubki na szczoteczki.
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Meiko Nie Cze 23, 2013 8:08 am

Wszedł wolnym krokiem do swojego pokoju, rozejrzał się po nim dokładnie. Ciężko sapnął i podszedł do łóżka ciągnąc za sobą czarną walizkę. -Cóż.. Jak się przyzwyczaję to trochę się tutaj pozmienia.. Chyba, że..- rzekł otwierając walizkę i zaraz potem wyciągając z niej wielką flagę Ameryki. Przechylił delikatnie głowę na bok i wszedł na łóżko. Ułożył flagę obok siebie i wyciągnął z kieszeni tasmę. Złapał flagę za róg i podciągnął ją wysoko ku górze. -Ehh.. Przydałaby się pomoc.. - mruknął spuszczając różowe oczy. -Zrobię to później, pierw się napiję...- powiedział do siebie puszczając różek flagi. Zmrużył oczy i siadł na brzegu łóżka. Wyciągnął z walizki butelkę Whisky i odkręcił zakrętkę biorąc jednego porządnego łyka.
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Einal Nie Cze 23, 2013 9:08 am

Błądził już dość długi czas po akademiku, nie mogąc znaleźć jednego konkretnego miejsca. W końcu zdecydował się wejść do jednego z pokoi. Szybko spostrzegł chłopaka siedzącego na łóżku. Westchnął cicho i stanął w progu zmęczony.
-Przepraszam, zgubiłem się...mogę tu trochę zostać?- zapytał cichym, bezceremonialnym tonem głosu. Chwilę stał w tym progu, po czym ciut pewniejszym lecz powolnym krokiem podszedł do chłopaka.
-Jestem Einal i pochodzę z Anglii...- powiedział uśmiechając się ciepło i wystawiając dłoń w stronę drugiej osoby. Zamyślił się na chwilę. Ciekawe czy to nie trochę dziwne że mu tak wbiłem do pokoju?
Einal przymknął zmęczone oczy i rozejrzał się delikatnie, czekając na odpowiedź drugiego chłopaka.
Einal
Einal

Liczba postów : 6
PUNKTY Usera : 3987
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Meiko Nie Cze 23, 2013 9:26 am

Uniósł wzrok na stojącego chłopaka w progu pokoju. -Uhm... możesz..- szepnął ponownie spuszczając wzrok i biorąc kolejnego łyka Whisky. Gdy ten do niego podszedł ponownie uniósł do niego różowe oczęta, w których się odbił. -Ja jestem... Meiko.. I pochodzę z Ameryki.- raz kolejny szepnął. Znowu jednak spuscił oczęta. Wziął jeszcze jednego łyka i postawił butelkę na szafce nocnej. Wstał z łoża chwytając róg flagi powoli ją z niego sciągając. Mei podszedł powoli do nowej poznanej osoby. -Umm... Pomożesz mi?- wyszeptał cicho. -Jestem za niski.. A chciałbym zawiesic flagę..- mruknął. Gdy chodził podłoga trzeszczała, ale chyba by się nie złamała.. Chyba..
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Einal Nie Cze 23, 2013 9:49 am

Podszedł jeszcze bliżej i spojrzał mu w oczy. -Miło mi cię poznać...- złapał spokojnie za róg flagi. -Gdzie to zawiesić?- zapytał cicho, spoglądając na drugiego chłopaka. Co się dzieje z tą podłogą? Pomyślał chwilę i zobaczył glany na nogach Mei'a. -Ameryka? To prawie ten sam język co mój ojczysty...to miło...- dodał po chwili i czekał na dalsze instrukcje odnośnie zawieszenia jego flagi. Nagle, niekontrolowanie ziewnął cicho, po czym puścił oko do chłopaka, uśmiechając się wesoło pod nosem. -Nie będzie ci przeszkadzać jeśli trochę tutaj zostanę?- westchnął cichutko, z nadzieją że nie będzie mu przeszkadzać, co więcej będą się dobrze dogadywać.
Einal
Einal

Liczba postów : 6
PUNKTY Usera : 3987
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Meiko Nie Cze 23, 2013 9:59 am

-Mi Ciebie również.- mruknął i wymusił usmiech. -Na scianie.. Za łóżkiem..- wyszeptał patrząc na niego. Zgarnął włosy z czoła lekko przymykając oczy. W uchu miał cztery czarne kolczyki jeden z nich był z krzyżem następy wyglądał jak kropka a ostatni był w kształcie czaszki. -W Ameryce miałem wiele.. Kłopotów..- mruknął. -Pojawiłem się tutaj, aby się odizolowac.- dodał po dłuższej chwili zamyslenia. Gdy wyższy chłopak spojrzał mu w oczy zarumienił się delikatnie. -Umm... Masz piękne oczy..- wyszeptał nieco się już czerwieniąc. Chyba tutaj padnie.. Może się zakochał.. A może nie.. -N-nie n-nie b-będziesz m-mi p-przeszkadzał..- wyjąkał. Wlazł po raz kolejny z butami na łóżko.
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Einal Nie Cze 23, 2013 10:16 am

-Dobrze...- powiesił flagę na ścianie za łóżkiem. Chłopak wyglądał słodko, nawet bardzo. Einal nigdy nie był tak blisko kogokolwiek, nawet rodzice się go bali. -Przybyłem tutaj w celu poznania nowych osób, i może...- urwał w pół zdania. Przełknął ślinę i dokończył.. -Może nawet znaleźć sobie kogoś...- to zdanie ledwo przeszło mu przez gardło, a jego twarz automatycznie nabrała rumieńców -Cieszę się..- uśmiechnął się i kucnął delikatnie patrząc Mei'owi prosto w twarz. Nie powiedziałem niczego głupiego? pomyślał sobie nad tą całą sytuacją. -Nikt nigdy nie był dla mnie tak miły, jak ty teraz- powiedział zawstydzony. Widząc że raczej nie uzyska odpowiedzi, zdecydował się wyjść. -Wychodzę...- dodał, opuszczając pokój.

z/t
Einal
Einal

Liczba postów : 6
PUNKTY Usera : 3987
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Meiko Sro Cze 26, 2013 11:01 am

Przygryzł wargę patrząc na niego, schował dłonie za plecami. -Um.. Ja także.. - szepnął spuszczając wzrok. -A.. Ja nie wiem czy ktos będzie chciał byc z byłbym gangsterem w związku..- raz kolejny szepnął patrząc w bok. -Etto.. Naprawdę?- zarumienił się delikatnie na jego słowa. Gdy ten wyszedł z pokoju popatrzył za nim z nieco zdziwioną miną. Ale zaraz potem sam za nim wyszedł kierując się pod inny pokój.. Ale nie wiedział jaki więc się nieco zakręcił.

z/t
Meiko
Meiko

Liczba postów : 13
PUNKTY Usera : 4000
Join date : 19/06/2013
Age : 28
Skąd : Z telewizorka.

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Einal Sro Cze 26, 2013 4:28 pm

Po chwili błądzenia, postanowił wrócić pokoju. Lecz o dziwo nikogo nie było w środku. Przygryzł wargę, rozglądając się, po czym poszedł do kąta i skulił się w nim. Może wróci... Pomyślał, ciągle nerwowo patrząc na drzwi jakby z wyczekiwaniem czegoś lub kogoś. Niestety, mijały minuty a Mei nie wracał. A ja tylko chciałem iść po swoje rzeczy... Westchnął głośno, spoglądając na podłogę.
Einal
Einal

Liczba postów : 6
PUNKTY Usera : 3987
Join date : 19/06/2013

Powrót do góry Go down

Pokój 37.                    Empty Re: Pokój 37.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach