Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Piwnica nr 2

Go down

Piwnica nr 2 Empty Piwnica nr 2

Pisanie by Sento Pią Lip 12, 2013 2:53 pm

Drugie pomieszczenie znajduje się tuż naprzeciwko pierwszego. Aby dostać się do wnętrza trzeba jakoś otworzyć zardzewiałą kłódkę i otworzyć skrzypiące, stalowe drzwi. Do prawdziwego pomieszczenia prowadzi długi korytarz którego ściany pobrudzone są krwią. Nie ma tu żadnego źródła światła co jeszcze bardziej potęguje panującą tu atmosferę. Na końcu korytarza są jeszcze jedne drzwi, a za nimi to co jest tu od kilkuset lat. W tym pomieszczeniu znajduje się ponoć kilkaset różnych narzędzi tortur. Najbardziej w oczy rzuca się tak zwana Żelazna dziewica znajdująca się przy frontowej ścianie tuż po wejściu. Po prawej stronie, również pod ścianą, postawiony jest (tzw.) Krzyż modlitewny na którym zachowało się kilka kości. Do sufitu przytwierdzone są łańcuchy, które prawdopodobnie były narzędziem tortur nazywanym Wahadłem. W jednym z kątów pomieszczenia widać ślady po przebywającym to wcześniej Byku z brązu aktualnie prawdopodobnie przeniesionego do innego 'pokoju'. Jest tu również kilka drewnianych półek, na których znajdują się inne narzędzia tortur.
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4105
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach