Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~~~Park~~~

5 posters

Go down

~~~Park~~~ Empty ~~~Park~~~

Pisanie by Sento Sro Cze 19, 2013 5:33 pm

Tuż za plażą znajduje się średniej wielkości park, choć można dojść tu również z akademii. Duża ilość drzew produkuje tyle świeżego powietrza że bez problemu można odpocząć od zgiełku zarówno akademii jak i miasta. Spokojnie można odpocząć sobie na ławce, których jest tu mnóstwo. Przez sam środek prowadzi udeptana ścieżka, wokół której rosną liczne krzaki, krzaczki no i oczywiście różne kwiaty, których woń czuć prawie wszędzie. Co jakiś czas znajdzie się wypalona trawa na której miejscu można robić ognisko oraz miejsca z krótszą roślinnością, które aż zachęcają do niedzielnego pikniku na łonie natury. Rośnie tu chyba z kilkanaście rodzajów drzew, od tych znanych po te o których rzadko kto wie. Czasem nawet można spotkać te owocowe, z czego jabłonie są najliczniejsze. Przez gęsto zrośnięte korony drzew przenikają tylko nieliczne promienie słońca, ale na tyle mocne aby nie panowała ciemność. Dobre warunki sprzyjają rozwojowi, o czym najlepiej wiedzą zarówno zwierzęta jak i owady i ptaki, które swoje siedliska budują wszędzie gdzie się da. Wcześniej wspomniana ścieżka prowadzi na cmentarz, więc im dalej się pójdzie tym będzie ciemniej oraz łatwo zauważalne będzie powolne znikanie roślinności oraz wszystkiego co żywe, oczywiście oprócz jego mieszkańców.
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4105
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Sob Cze 22, 2013 6:17 pm

Był poranek. Szedł przez park raczej szybkim krokiem. Był wkurzony. I to bardzo. Jak mógł tak głupio myśleć, że może być kimś więcej dla Shany niż tylko "przyjacielem"? Debil. Może pomyślała, że to tylko typowe dla niego podrywanie bez większego znaczenia? Bzdura. Wcale tak nie było. Boże, przestań o tym myśleć, debilu! - karcił się w myślach. Włożył dłonie w kieszenie spodni i szedł dalej. Po paru minutach podszedł do pierwszej lepszej ławki i usiadł Jednak po chwili po prostu się na niej położył. Ręce ułożył za głową. Zamknął oczy i starał się o niczym nie myśleć.
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Sob Cze 22, 2013 6:27 pm

Postanowiła się przejść. Szła cały czas przed siebie, aż doszła do zielonego parku. Myślała nad dwoma rzeczami. Pierwsza: Wczorajsza noc i pocałunek, druga: Wyjazd do swojego kraju. Głowę miała spuszczoną w dół i szła tak jeszcze przez parę minut, kiedy podniosła wzrok ujrzała chłopaka o czerwonych włosach, który leżał na ławce z rękami pod głową. - Kazuya - pomyślała. Przystanęła na chwilę i przypatrywała się mu przez krótki czas. W końcu zbierając się na odwagę podeszła do niego. 
- Kazuya... - powiedziała cicho, lecz tak by ją usłyszał.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Nie Cze 23, 2013 5:52 am

Od tego leżenia na twardej ławce zacznały boleć go plecy. Ale i tak pozostał w bezruchu przez następne długie minuty. I wtedy usłyszał swoje imię. Od razu rozpoznał głos osoby, która stała obok niego i zakłucała jego chwilę spokoju. Przez parę sekund nie reagował, ale w końcu powiedział:
- czego chcesz? - zapytał nie otwierając oczu i w ogóle się nie ruszając. Może i było to hamskie z jego strony i zwykle się tak nie zachowywał w stosunku do płci pięknej, ale to była wyjątkowa sytuacja. W końcu otworzył oczy i spojrzał na dziewczynę, która przez parę miesięcy była obiektem jego zainteresowań, a poprzedniego dnia dała mu klasycznego kosza. Nie miał najmniejszej ochoty teraz z nią rozmawiać, no ale cóż... przecież nie powie jej "idź stąd" To nie w jego stylu.
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Nie Cze 23, 2013 7:31 am

Szczerze mówiąc trochę ją zaskoczyło jego pytanie. -Czego chcesz? To tak teraz wita się z przyjaciółką? Chociaż w sumie... Ma prawo być na mnie zły - myślała. Przez chwilę milczała. Nie za bardzo wiedziała co ma powiedzieć, a raczej jak ma jemu to powiedzieć. 
- Kazuya ja chciałam... - zaczęła - Chciałam... Na początku cię przeprosić, za tą wczorajszą sytuację. Wiem, zachowałam się bardzo głupio. Ta sytuacja... Dała mi trochę do myślenia. Dlatego musiałam cię znaleźć, ponieważ... Przed wyjazdem chciałam się jeszcze z tobą pożegnać. 
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Pon Cze 24, 2013 10:57 am

- Nie musisz mnie za nic przepraszać - odburknął. - powiedziałaś to, co czujesz, masz do tego pełne prawo. - zamilkł, zaciekawiony jej ostatnim zdaniem. Przed wyjazdem? Pożegnać? O czym ona gada? Podniósł się do siadu i spojrzał na nią pytająco. Chyba nie zauważyła pytania w jego oczach, więc zapytał: 
- Ty gdzieś jedziesz? 
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Pon Cze 24, 2013 11:03 am

Słuchała co chłopak ma do powiedzenia. Cały czas nie odwracała od niego wzroku. Kiedy zapytał przez długi czas nie odpowiadała. 
- Tak... - zaczęła niechętnie - Wyjeżdżam do Japonii. Mam nadzieję, że zrozumiesz...
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Pon Cze 24, 2013 11:09 am

Po usłyszeniu tych słów lekko nim wstrząsnęło. Wraca do Japonii? 
- Co? Jak to wracasz? Dlaczego? - pytał podnosząc się z ławki. Stanął przed nią, dość blisko, i patrzył jej w oczy. - To przeze mnie? - spytał. Nie mogę pozwolić, by wyjechała. Byłem na nią wściekły, ale... Muszę wymyśleć coś, by pozostała na Wyspie.  
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Pon Cze 24, 2013 11:15 am

Kiedy stanął przy niej nie cofnęła się.
- Nie, to nie przez ciebie. Przemyślałam to i już podjęłam decyzje. Moja mama mnie nawet namawiała, bym wróciła do domu. Przykro mi... Mam nadzieję, że nie będziesz się na mnie gniewał i że wybaczysz mi to co się wczoraj stało. - spuściła głowę w dół i patrzyła się w ziemię.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Pon Cze 24, 2013 11:23 am

Przez parę minut milczał analizując dokładnie jej słowa. Nie, nie, nie!
- Nie no powiedz, że sobie ze mnie teraz żartujesz... - powiedział lekko błagalnym tonem. - Nie możesz wyjechać! - mówił co raz głośniej. Zacisnął pięści, by jakoś się uspokoić. Odwrócił wzrok od Shany. - Dlaczego mi to robisz?
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Pon Cze 24, 2013 11:29 am

-Niestety, nie... - powiedziała cicho. Znów spojrzała na chłopaka. Widziała w jego oczach rozpacz. - Będę za tobą tęsknić. Posłuchaj... Będziemy przecież mieć ze sobą kontakt. Są telefony, komputery. To nie koniec świata. Zresztą znajdziesz sobie jakąś inną przyjaciółkę. 
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Pon Cze 24, 2013 11:38 am

- Wiesz co? - zaczął, ale ugryzł się w język. Chciał powiedzieć, że nie ma zamiaru utrzymywać z nią kontaktu itp., ale w samą porę się zahamował. Nie mógł jej tak powiedzieć. Za bardzo ją lubił. Westchnął. Najwyraźniej nie da rady przekonać jej do zmiany postanowienia. Czyli to koniec? Nie ma już szans? Porażka... Teraz pomyślał, że kosz z poprzedniego dnia, przy tym jak czuł się teraz był niczym. Miał ochotę krzyczeć. Ale to i tak by nic nie dało. Tą sprawę przegrał.

- W takim razie... - zaczął cicho. Podniósł na nią wzrok i wymusił na ustach lekko widoczny uśmiech. - Fajnie, że się poznaliśmy. Nie jestem dobry w takich sprawach jak pożegnania, więc nie pogniewasz się jeśli... teraz po prostu pójdę?
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Pon Cze 24, 2013 7:02 pm

Spojrzała na niego. Widziała, że jest zły. Nie, nawet wściekły. Niestety nie mogła odwołać wyjazdu. Już postanowiła. Spostrzegła u niego delikatny uśmiech. Wiedziała, że specjalnie go wymusił by ukryć smutek, rozpacz i złość, którą tłumił w sobie od wczoraj.
- Posłuchaj... To jest nasze ostatnie spotkanie. Jeszcze przejdę się po mieście przed odjazdem. Nie chcę się żegnać w ten sposób. Nie chcę żebyś był na mnie zły. - złapała go delikatnie za rękę - Proszę cię... Zrób to dla mnie.
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Kazuya Kida Wto Cze 25, 2013 10:32 am

- Zły? - mówił próbując ukryć sarkazm. - Nie, wcale nie jestem zły. Skądże znowu. - Odwrócił od niej wzrok. Nie umiał kłamać patrząc komuś w oczy. - Tak, domyśliłem się, że to ostatnie spotkanie - dodał. On nie miał zamiaru wracać do Japonii. Ojciec pewnie dowiedział by się jakoś, że Kazuya tak na prawdę nie podjął nauki o medycynie w Hiszpanii, lecz uczęszczał do Harusen. Do tego Kazuya nie mógł dopuścić. O nie, on nie wróci przez wiele lat. 
- Skoro chcesz się przejść, to lepiej w samotnośći. - powiedział. Złapał ją za dłoń. Jednak nie po to, by ją iścisnąć, czy coś w tym stylu. Kazuya odsunął jej dłonie od swojej ręki. - W takim razie powinnaś już iść. Ja... też muszę teraz gdzieś pójść. To... żegnaj - dodał lekko obojętnym tonem, którego bez problemu dało się wykryć w głosie. Odwrócił się i odszedł. 


z/t
Kazuya Kida
Kazuya Kida

Liczba postów : 85
PUNKTY Usera : 4130
Join date : 07/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Shana Akari Wto Cze 25, 2013 10:42 am

Stała przez chwilę w milczeniu. To co powiedział trochę ją zszokowało. Po prostu sobie poszedł? No cóż... Trudno... Szczerze mówiąc nie chciała go stracić. Nie chciała, aby cierpiał, zwłaszcza z jej powodu. Zaczęła iść ciągle o tym myśląc. Aż doszła do miasta.

z/t
Shana Akari
Shana Akari

Liczba postów : 127
PUNKTY Usera : 4212
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Aamon Sro Sie 28, 2013 7:54 am

Doszedłem do parku pierwszy, deszcz przestał mi przeszkadzać chociaż byłem już cały mokry, co tam, jeszcze raz się umyję i będzie dobrze. Spojrzałem na niego i rozejrzałem się w poszukiwaniu miejsca gdzie mógłbym chwilę odpocząć, trochę się zmęczyłem. Robiło się ciemno, podejrzewałem że niedługo nadejdzie noc, nieciekawie. Przeczesałem ręką włosy i usiadłem na jednej z ławek pod większym drzewem, deszcz tak bardzo tu nie docierał.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 30
PUNKTY Usera : 4014
Join date : 07/06/2013
Age : 28
Skąd : Nieważne.

http://thisisnothend.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Hunter Sro Sie 28, 2013 11:22 am

Hunter został lekko w tyle. Aamon szedł trochę szybciej, a chłopakowi nie chciało się go gonić. Szedł sobie spokojnym krokiem. Deszcz ani trochę mu nie przeszkadzał. Gdy dotarł już do parku nie pozotało na nim suchej nitki. Włosy, ubranie, buty - wszytko mokre. Spojrzał w niebo. Było ciemno nie tylko z powodu zachmurenia, lecz i godziny. Hunter lubiał taką pogode.
Usiadł na ławce obok Aamona. Drzewo nad nimi było liściaste, więc nie zatrzymywało dużo wody. Pod iglastym byłoby lepiej.
Oparł łokcie o kolana, a brodę o nadgarstki. Trochę się garbił, ale było mu to obojętne. Kątem oka zerknął na Aamona.
Hunter
Hunter

Liczba postów : 15
PUNKTY Usera : 3994
Join date : 08/06/2013

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Aamon Sro Sie 28, 2013 12:00 pm

Spokojnie obserwowałem wszystko naokoło, wszystko zmieniało się z każdą chwilą, fajnie było obserwować jak świat się zmienia, i to tylko z powodu zwykłego deszczu. Trochę się nudziłem, ale przypomniałem sobie że w pokoju też nie miałbym co robić, a tak to chociaż mogę sobie popatrzeć na przyrodę, rzadko miałem taką okazję, ale odkąd tu przybyłem wszystko się zmieniło, i mogłem w końcu normalnie z kimś pogadać, posiedzieć...
Aamon
Aamon

Liczba postów : 30
PUNKTY Usera : 4014
Join date : 07/06/2013
Age : 28
Skąd : Nieważne.

http://thisisnothend.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

~~~Park~~~ Empty Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach