Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~~Jezioro~~

5 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Wto Cze 11, 2013 7:27 pm

- No coś ty, nic nie szkodzi. - zapewnił Anter z uśmiechem. Odwrócił wzrok. Po chwili przysunął się bliżej Datte, po czym położył głowę na jego ranieniu. Patrzył w zchodzące słońce.
- Nie wiem jak ty, ale ja jestem głodny - powiedział sięgając po kanapki. Tak na prawdę to średnio chciał jeść. Szczerze mówiąc to poprostu czuł się trochę nieswojo. Pierwszy raz był sam na sam z facetem, którego darzył uczuciem.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Wto Cze 11, 2013 7:55 pm

-Ja nie jestem głodny. Powiedział do Antera i położył swoją głowę na głowę Antera. Irashi był lekko uśmiechnięty, ale czuł się podobnie do Antera. Znając siebie znowu coś głupiego zrobię mówił w myślach sam bo siebie
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Sro Cze 12, 2013 6:33 pm

Zjadł kanapkę w parę minut. Słońce zaszło już całkowicie i zrobiło się ciemno. KOmary latały wszędzie wokół. Najgorsze było to, że nie mogli użyć teraz spreju na owady. Gdyby to zrobili wybuchłby ogień dookoła. Wizja poparzeń nie podobała się Anterowi. Już wolał zostać pogryziony przez te natrętne komary. 
- O ile pamiętam to wziąłeś piwo, nie? - spytał. - Może wypijemy?
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Sro Cze 12, 2013 6:41 pm

-Jesteś genialny Anter. Pochwalił go i przytulił. Zaczął macać piach w poszukiwaniu plecaka. Po paru minutach macania ziemi znalazł plecak i wyciągnął 4 piwa.
-Na razie 4 wystarczą? Podał piwo Anterowi nadal go tulał i opierał głowę o jego ramię.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Czw Cze 13, 2013 7:10 am

- Jasne, przecież nie będziemy się  upijać - odparł. 
Wziął piwo do ręki i otworzył puszkę z charakterystycznym syknięciem. Wziął dwa łyki i westchnął. 
- No, to co robimy? - spytał. - Chyba nie będziemy tu tak siedzieć i nic nie robić, co? 
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Czw Cze 13, 2013 11:34 am

Ja proponuję zabawę w butelkę- zaproponował, ale pomyślał co powiedział i dodał
A nie przecież w butelkę to się w dużo osób gra.  Uderzył Antera a dokładniej komara na Anterze. 
Oj przepraszam Anter. Cmokną go w polik na znak przeprosin. 
A może jednak butelka? 
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Czw Cze 13, 2013 2:39 pm

Trochę go wkurzyło, gdy Datte uderzył w komara na nim, ale cmoknięcie od razu go uspokoiło. 
- Butelka? Tylko we dwóch? - zamyślił się. - Mało się będzie działo... - przerwał i zastanowił się chwile. Choć w sumie... czemu nie? - Dobra, gramy. Pytania i zadanie, nie? 
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Czw Cze 13, 2013 3:53 pm

Tak ja pierwszy i mam pytanie co o mnie myślisz. Zadając to pytanie był uśmiechnięty gdy zauważył, że buziak mu się spodobał powtórzył to.  
Odpowiadaj scerze
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Czw Cze 13, 2013 4:40 pm

Zamyślił się. Przez chwilę nie odpowiadał.
- Szczerze? Myślę, że jesteś miły, zabawny i lubisz się przytulać - odpowiedział i po chwili uśmiechnął się słysząc co mówił. - Dobra, też mam pytanie. Co byś zrobił, gdybym powiedział ci teraz byś mnie pocałował? - spytał prosto z mostu.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Czw Cze 13, 2013 4:49 pm

Zrobiłbym to, Podszedł do Antera i pocałował go w usta. Po chwili przestał go całować i zapytał
Jak było. Był lekko zarumieniony, ale cieszył się, że go pocałował
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Czw Cze 13, 2013 4:58 pm

- A jak mogło być? Pocałunek jak pocałunek - odparł i lekko się zarumienił. Wziął kolejny łyk piwa. Ucieszyło go, że Datte go pocałował. Jednak wiedział, że się rumieni. Wziął kolejny łyk. Może będzie mógł zwalić swoje rumieńce na efekt picia. Ale musiał pilnować, by się nie upić. O nie... film urwałby mu się od razu. I nie panowałby nad sobą. Kto wie, jakie głupstwa by robił...
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Czw Cze 13, 2013 5:04 pm

Akurat ja dobrze całuje. Pocałował go znowu. Uśmiechnął się i zarumienił się bardziej. Po tym co zrobił był cały czerwony więc napił się piwa.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Pią Cze 14, 2013 4:09 pm

Hehe, spodobało się, co? - powiedział lekkko wrednie. Oho, procenty - mimo, że niewiele - brały już górę. A co mi tam! Jestem tu poto by się dobrze bawić... W kilku łykach wypił całą puszkę. Zgniótł ją i odłożył na bok.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Pią Cze 14, 2013 5:13 pm

No trochę. Złapał się zakłopotany za głowę.  Chciał powiedzieć że to przez procenty ale nie mógł. Ciekawe czy mu też się spodobało? myślał 
Nagle dodał lekko zirytowany. A ci się nie podobało przecież świetnie całuje. Przygotowywał się do kolejnego całusa.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Pią Cze 14, 2013 5:30 pm

- Może podobało, a może nie... - droczył się. Zaśmiał się krótko. Przeciągnął się. - No dobra, gramy dalej? Masz pytanie, lub zadanie dla mnie? - spytał patrząc w stronę wody.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Sob Cze 15, 2013 2:29 pm

Gramy i mam pytanie. Uśmiechnął się wrednie. 
Mów szczerze czy podobał ci się pocałunek. Patrzy w oczy Anterowi  czekając na odpowiedź. Objął Antera ogonem i ścisnął Antera i Iashiego do siebie.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Nie Cze 16, 2013 9:50 am

- Skubany, nie darujesz, co? - spytał. Westchnął. Gdy Irashi objął go ogonem Anter spojrzał na niego. - Tak, podobał się - odpowiedział w końcu na pytanie. Przeciągnął się i ziewnął. - Ja chyba będę kładł się już spać. - powiedział próbując wyrwać się z objęcia Datte. Gdy w końcu mu się to udało, wstał.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Nie Cze 16, 2013 12:35 pm

Dobrrnaoc ja jeszcze posiedzę nie lubię wcześnie kłaść się spać.  Uśmiechnął się do Antera i usiadł bliżej ogniska.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Pon Cze 17, 2013 1:24 pm

Spojrzał na Datte. Anter był lekko zawiedziony, że Irashi chce jeszcze siedzieć przy ognisku... no trudno. Patrzył na niego kilka sekund, po czym odwrócił się. Zdjął koszulkę i włożył ją do plecaka. Szybko wlazł do namiotu i wślizgnął się do śpiwora. Ten wypad pod namiot wyszedł jakiś chujowy... - myślał. Przez parę minut nie spał, myśląc o rórznych sprawach, jednak w końcu znurzenie wzięło nad nim górę i zasnął.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Pon Cze 17, 2013 1:39 pm

Po jakimś czasie wszedł do namiotu rozebrał się i położył obok Antera. Nie mógł zasnąć przez ponad godzinę nudziło mu się i postanowił pogadać z Anterem. 
Chyba się nie obrazi jak go obudzę mam nadzieję mówił do siebie. Leżał prawie, ze na Anterze i zaczął go szturchać ramieniem i mówić:
Anter śpisz? Mówił z uśmiechem
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Pon Cze 17, 2013 1:44 pm

Mruknął coś pod nosem. Obudził się, ale nie otwierał oczu. To, że Datte go obudził specjalnie mu nie przeszkadzało... Żadnego snu mu nie przerwał, ani nic, ponieważ Anter nigdy nie śnił. Był lekko zmęczony, ale trudno. 
W końcu otworzył oczy i spojrzał na Irashi'ego. 
- Już nie... - powiedział. - A co chcesz? 
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Pon Cze 17, 2013 1:58 pm

Coś porobić mieliśmy się zabawić a nie spać. Mówił to z uśmiechem na twarzy. Wziął swoją poduszę i uderzył lekko Antera. 
I co obudziłeś się wreszcie?? zapytał z wrednym uśmiechem
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Wto Cze 18, 2013 6:22 am

GDy Datte uderzył go poduszką to całkowicie wybudził Antera. Przez kilka sekund nic nie zrobił. W końcu podniósł się do siadu. Wziął do ręki poduszkę, którą oberwał. to oznacza wojnę... po chwili zaczął uderzać nią lekko Datte.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Dattebayo Wto Cze 18, 2013 4:28 pm

Od razy zabawniej. Bił lekko Antera. A masz. Bił troche szybciej Antera. Upozorował upadek i przytulił się do Antera. Zapomniał o tym, że miał być to tylko upadek i lekki przytulenie i nie chciał się od niego odczepić.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 157
PUNKTY Usera : 4159
Join date : 28/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Anter Wto Cze 18, 2013 6:10 pm

ZAsłaniał się, gdy dostawał poduszkami. Może nawet cicho się śmiał. Po tym jak Datte na niego upadł nic nie mówił. Po chwili tak ich przekręcił, że teraz Datte leżał na ziemi, a Anter był nad nim. Usiadł mu na brzuchu. Spojrzał na Irashi'ego by zobaczyć jego reakcję. Chyba był trochę zaskoczony. Kurwa, nie będę spędzał wyjazdu pod namiot jak jakiś dzieciak. Dobra, było fajnie i zabawnie, ale na tym zabawy się kończą... - myślał. Zbliżył się do Datte i zaczął całować go w szyję.
Anter
Anter

Liczba postów : 139
PUNKTY Usera : 4156
Join date : 29/05/2013

Powrót do góry Go down

~~Jezioro~~ - Page 2 Empty Re: ~~Jezioro~~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach