Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sklep z bronią

Go down

Sklep z bronią Empty Sklep z bronią

Pisanie by Sento Pią Cze 21, 2013 12:57 pm

Jest to jeden z budynków który znajduje się w uliczce, głównie po to aby nikt niepowołany się tu nie dostał. Jest on wbudowany w kawiarnię, która musiała zrezygnować z tylnego wyjścia. Z zewnątrz wygląda jak zwykły dwu piętrowy budynek mieszkalny, więc wygląda tak samo. Środek sklepu wygląda następująco: ciemno-brązowe drewniane ściany, taka sama podłoga, blat przy którym stoi sprzedawca, i kilka dużych szaf, wiadomo co w nich jest. W tym miejscu można kupić większość rodzai broni, od białej po myśliwską, oprócz tych rakietowych, zapalających, masowego rażenia itp. Znaleźć można tu również amunicje i apteczki medyczne. Oczywiście najpierw trzeba ukończyć osiemnaście lat, za to nie wymagane jest żadne pozwolenie ani kończenie kursów. Każdy ruch rejestrują liczne kamery poumieszczane w mało widocznych miejscach, więc napad ani nic takiego by się nie udało.
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4119
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Sklep z bronią Empty Re: Sklep z bronią

Pisanie by Sento Pią Cze 21, 2013 1:53 pm

Przemyślałem swoją decyzję i od razu wszedłem do sklepu. Wszystko to było fascynujące. Chyba z godzinę rozglądałem się w poszukiwaniu ciekawej broni którą mógłbym dzierżyć. Najbardziej zainteresowała mnie broń myśliwska, a dokładniej dubeltówka, która dzięki ulepszeniu powiększyła swój obszar rażenia z czterdziestu metrów do stu, czasem nawet więcej, ale to zależy od wykwalifikowania użytkownika. Pomyślałem chwilę i postanowiłem ją kupić. Zakupiłem jeszcze dużo, dużo amunicji. Zostało mi jeszcze około ośmiuset złotych więc musiałem coś z nimi zrobić, inaczej moje zapisy uległyby zmianie. Wyszedłem jeszcze bardziej szczęśliwy ze sklepu i postanowiłem iść się czegoś napić, najlepiej czegoś z wysokim stężeniem alkoholu. Skierowałem się w stronę uliczki którą tu przyszedłem.

[z/t]
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4119
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach