Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~~Korytarz~~

2 posters

Go down

~~Korytarz~~ Empty ~~Korytarz~~

Pisanie by Savannah Nie Lip 07, 2013 10:08 am

Kiedy oboje weszli na górę dotarli do długiego i przestronnego korytarza. Po obu stronach znajdowały się drzwi do pokoi.
- Teraz trzeba znaleźć pokój 113 - powiedziała Savannah i rozejrzała się - To pewnie będzie gdzieś na końcu
Stwierdziła i spojrzała na Suzuno, który bacznie się jej przyglądał. Patrzył prosto w jej oczy. Zakłopotana odwróciła wzrok.
- To chcesz nadal mi towarzyszyć czy już się znudziłeś - odparła z rozbawieniem. Chłopak jej się podobał. Był przystojny i miły tak jak przypuszczała.
Savannah
Savannah

Liczba postów : 22
PUNKTY Usera : 4023
Join date : 02/06/2013

Powrót do góry Go down

~~Korytarz~~ Empty Re: ~~Korytarz~~

Pisanie by Suzuno Nie Lip 07, 2013 10:47 am

Po wciągnięciu bagaży na piętro westchnął ciężko. Co ona tam ma? - myślał. Spojrzał na Savanne. - Nie wiem, rzadko bywam na tym piętrze. Numery w tym akademiku są pomieszane. - powiedział. Gdy na niego spojrzała i szybko odwróciła wzrok uśmiechnął się. Na jej pytanie odparł szybko:
- Mówiłem: nie mam nic terqaz do roboty, więc z chęcią będe ci towarzyszył. Jak chcesz to będe mógł cię później oprowadzić po wyspie - zaproponował.
Suzuno
Suzuno

Liczba postów : 84
PUNKTY Usera : 4182
Join date : 05/04/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

~~Korytarz~~ Empty Re: ~~Korytarz~~

Pisanie by Savannah Nie Lip 07, 2013 11:18 am

- Byłoby świetnie - powiedziała i uśmiechnęła się szeroko. Szli korytarzem. Aż w końcu zobaczyli pokój numer 113.
- 113... Myślisz, że może to być jakaś pechowa trzynastka? - zapytała śmiejąc się. Nie zbyt wierzyła w przesądy. Sięgnęła po klucze i przekręciła kluczyk.
Savannah
Savannah

Liczba postów : 22
PUNKTY Usera : 4023
Join date : 02/06/2013

Powrót do góry Go down

~~Korytarz~~ Empty Re: ~~Korytarz~~

Pisanie by Suzuno Czw Lip 11, 2013 11:04 am

- Tylko na Wyspie nie ma zbytnio ciekawych miejsc. Jedynym miejsce, gdzie coś może się dziać jest miasto Providence. - mówił w zamyśleniu. Nie badzo miał pomysł, gdzie mógłby pójść z Savanną. Dobra, wymyśli się coś później.
- Ja tam nie wierzę w takie rzeczy jak pech i szczęście - odparł. Słysząc jej śmiech, stwierdził, że jest on uroczy. Poza tym Savannie było ładnie z uśmiechem na ustach.
Suzuno
Suzuno

Liczba postów : 84
PUNKTY Usera : 4182
Join date : 05/04/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

~~Korytarz~~ Empty Re: ~~Korytarz~~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach