Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~Korytarz~

Go down

~Korytarz~ Empty ~Korytarz~

Pisanie by Sento Pią Cze 21, 2013 10:19 am

Jak wspomniałem wcześniej korytarz różni się od całej reszty budynku. Podłoga składa się z kolorowych kafelek, tak samo jak ściany, a na nią położony jest śnieżnobiały dywan. Dla umilenia czekania na zapis w rejestracji jest tu wiele drewnianych krzeseł. Na ścianach wisi wiele różnych obrazów, pewnie bez powodu. Po lewej stronie korytarza są duże okna z parapetami zapełnionymi świecami a po prawej drzwi sal, z czego większość została zamknięta.
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4117
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

~Korytarz~ Empty Re: ~Korytarz~

Pisanie by Sento Nie Cze 23, 2013 4:48 pm

Przestałem się martwić o to że kogoś tu spotkam więc podskakując szedłem przez cały korytarz. Po drodze zwaliłem kilka świeczek z parapetów, nie będą mieć łatwo, pracować trzeba. Zaśmiałem się głośno sam do siebie. Po momencie zrozumiałem że przeoczyłem drzwi do pierwszej sali. Otworzyłem drzwi z buta i szybko wszedłem do pomieszczenia.

[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Sento dnia Sro Cze 26, 2013 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4117
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

~Korytarz~ Empty Re: ~Korytarz~

Pisanie by Sento Nie Cze 23, 2013 5:26 pm

Wyszedłem i mocno trzymając poduszkę wyślizgnąłem się z pokoju. Z lekkim strachem rozejrzałem się to w prawo to w lewo, bezpieczeństwa nigdy nie za dużo. Zauważyłem drzwi do których wejście blokowały deski przybite do ściany. Ciekawość miała przewagę nad wyobraźnią więc podszedłem do nich i dosyć szybkim ruchem zerwałem z drzwi te spróchniałe deski które pod wpływem moich rąk prawie same się rozwaliły. Uśmiechnąłem się z zadowolenia i wtargnąłem do sali, chyba operacyjnej, choć nie byłem pewien.

[z/t]
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4117
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

~Korytarz~ Empty Re: ~Korytarz~

Pisanie by Sento Pią Cze 28, 2013 4:40 pm

Szybko przebiegłem cały korytarz, zatrzymałem się dopiero pod drzwiami. Zdążyłem zauważyć że nic od mojej ostatniej wizyty się nie zmieniło, a to był najlepszy moment na stworzenie nowej pracowni.

[z/t]
Sento
Sento
Admin

Liczba postów : 64
PUNKTY Usera : 4117
Join date : 08/06/2013
Age : 28
Skąd : Ja mam wiedzieć...?

Powrót do góry Go down

~Korytarz~ Empty Re: ~Korytarz~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach