Szkoła magii
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza. - Page 2 Empty Re: Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

Pisanie by Hunter Pią Cze 28, 2013 1:40 pm

Jego wybuch nie zrobił na nim większego wrażenia. A może nawet się ucieszył? Ciekawe, wkurzyłem osobę, którą poznałem zaledwie kilkanaście minut temu, a w dodatku prawie nic nie mówiłem. Super, jestem w tym coraz lepszy. - myślał z lekkim zadowoleniem. Reakcja Aamona tylko upewniła Huntera w tym, że blondyn chciał jednego. A Hunterowi nie paliło się do tego. Seks z pierwszą lepszą osobą go nie interesował. Gdyby tak było może zatrudniłby się w jakiejś agencji towarzyskiej.
- w sumie to dobre pytanie. Szczerze? Nie wiem. Ot tak - odparł na pytanie Aamona. Hunter patrzył jak chłopak wtula się w poduszkę w milczeniu. taa, może lepiej stąd wyjdę, bo chyba zaraz doprowadze go do płaczu.
Hunter
Hunter

Liczba postów : 15
PUNKTY Usera : 4009
Join date : 08/06/2013

Powrót do góry Go down

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza. - Page 2 Empty Re: Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

Pisanie by Aamon Sob Lip 06, 2013 8:46 am

Wstałem z łóżka i wyszedłem do łazienki, głównie tylko i wyłącznie po to aby się ubrać. Wyszedłem i przed nim stanąłem.
-Co myślisz o tym abyśmy gdzieś się wybrali?- Spytałem z uśmiechem, ale takim słodkim uśmiechem, no i rzadkim u mnie uśmiechem pojawiającym się raz na kilka lat. Miałem powoli dość siedzenia w swoich czterech ścianach bo po prostu się nudziłem. Czasami zastanawiałem się nawet o tym aby pójść do mojego brata, ale przecież sam nie był w najlepszej sytuacji, a to że bym mu zawracał gitarę jeszcze bardziej by go wkurzyło. Przeczesałem sobie włosy dłonią i czekałem na najlepiej pozytywną odpowiedź na moje pytanie.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 30
PUNKTY Usera : 4029
Join date : 07/06/2013
Age : 28
Skąd : Nieważne.

http://thisisnothend.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza. - Page 2 Empty Re: Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

Pisanie by Hunter Sob Lip 06, 2013 9:26 am

Zastanowił się chwile słysząc pytanie chłopaka. W sumie, czemu nie? I tak kurwa nie mam nic do roboty. - myślał. Spojrzał na Aamona. - Dobra, możemy gdzieś iść - odparł w końcu. - A masz jakiś pomysł, gdzie? Nie znam tej wyspy. - Póki co zwiedził tylko akademik, podczas poszukiwań pokoju. Nie byl w żadnym innym miejscu. Aamon był nowy, ale może zwiedzał już wyspę? - Są tu jakieś fajne miejsca tak w ogóle?
Hunter
Hunter

Liczba postów : 15
PUNKTY Usera : 4009
Join date : 08/06/2013

Powrót do góry Go down

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza. - Page 2 Empty Re: Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

Pisanie by Aamon Sob Lip 06, 2013 9:40 am

-Hm. Gdzieś niedaleko podobno jest jakiś park. Myślę że moglibyśmy się tam wybrać.- Myślałem chwilę o miejscach w których już byłem, ale od razu przypominała mi się akcja w lesie, a tam nie chciałem na razie wracać. Odsunąłem się od niego i podszedłem do szafy. Wyjąłem z niej mój płaszcz i szybko go założyłem, bo padał deszcz. Przed podejściem do drzwi odsłoniłem jeszcze okna aby wpuścić do pokoju trochę światła którego w ogóle nie było, ale ciul z tym.
-Więc, idziemy?- Spojrzałem na niego kątem okna i szybko otworzyłem drzwi.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 30
PUNKTY Usera : 4029
Join date : 07/06/2013
Age : 28
Skąd : Nieważne.

http://thisisnothend.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza. - Page 2 Empty Re: Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

Pisanie by Hunter Sob Lip 06, 2013 10:03 am

- Do parku w deszcz? Zajebiście - odparł. W tej wypowiedzi nie było ironii. Hunter uwielbia, gdy pada. Zarzucił kaptur na głowę i włożył dłonie w kieszenie spodni. Spojrzał przez okno, które odsłonił Aamon. Chmury były ciemne, padało jak podczas zerwnia chmury, ale stale. Hunterowi wydawało się, że zbiera się na burze. Jeszcze lepiej. Lubiał obserwować wyładowania atmosferyczne. To wspaniały widok, gdy złota błyskawica na ułamek sekundy przecina i rozświetla ponure niebo. - Ta, idziemy - odparł wychodząc z pokoju. Aamon wyszeł zaraz za nim.

z/t [z Aamonem]
Hunter
Hunter

Liczba postów : 15
PUNKTY Usera : 4009
Join date : 08/06/2013

Powrót do góry Go down

Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza. - Page 2 Empty Re: Nieponumerowany pokój znajdujący się na końcu korytarza.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach